Jump to content

Kilka propozycji dot. serwera

FraguPL
 Share

Recommended Posts

• Administrator
Administrator

Serdecznie Witam.

Jako iż widzę kilka rzeczy, które należy poprawić na serwerze, wtem chciałbym się nimi podzielić i zaproponować zmiany. Rozmawiałem również z graczami na serwerze i jest bardzo dużo skarg na VIP'a. Niestety jest to wiadoma rzecz, lecz w kilku sprawach się z użytkownikami zgadzam. Zapoznajcie się proszę z propozycjami podanymi poniżej oraz prosiłbym, aby mieli prawo wypowiedzieć się wszyscy pod ów postem.

#1 VIP serwerowy

Na początek myślę wezmę na celownik VIP'a, którego należy zmienić:

- Usunąć "Dodatkowy Skok" - psuje rozgrywkę (np. Nie ma szans tak szybko ktoś być w pałacach od strony CT, bez użycia podwójnego skoku, wtem TT się dernerwuje, ponieważ nie ma prawa tam nikogo być przez co najmniej kolejnych 2sek);

- Usunąć helmet w rundach pistoletowych (tylko 2 na całą rozgrywkę, a dużo to daje);

- Zmienić max hp VIP'a do 111HP - Ostatnio zauważyłem, iż VIP może przeżyć zwykły strzał z AWP w ciało. No już chyba nie muszę mówić, iż to psuje totalnie rozgrywkę;

#2 Odniosę się również do świetnego pomysłu, jaki zaproponował jeden z użytkowników już dawno, lecz bez rezultatów. Mianowicie użytkownik zaproponował nagrodę dla najbardziej aktywnych osób na serwerze bądź forum. Moim zdaniem, świetna propozycja i można byłoby nagradzać TOP 3 serwerową Vip'ami, tj.:  1 miejsce Vip na miesiąc, 2 miejsce Vip na 2 tygodnie, 3 miejsce Vip na tydzień. Co do forum, to nie wiem na czym mogłoby to polegać i jak funkcjonować 🙂  Okres "zdobywania najlepszych osiągnięć" trwałby od początku miesiąca do jego zakończenia!

#3 Kolejnym świetnym pomysłem jest "danie" Vip'a za darmo od godziny 23:00 do 7:00 dnia kolejnego, każdej osobie przebywającej na serwerze. Jednakże wyjdzie to na plus dopiero wtedy, kiedy VIP zostanie trochę zmieniony. (#1)

#4 Co do serwera i różnych ustawień to proponuję: 

- Ściszyć muzykę MVP, ponieważ nie raz, co rundę trzeba ściągać słuchawki, bo tak napi*** muzyka...  Napewno o 50% należy to ściszyć.

- Restartować serwer co 3/4 dni, ponieważ zauważyłem, że po ostatniej aktualizacji, kiedy serwer był włączony trochę później grało się o wiele lepiej, niż np. 2 tyg później. Wynika to oczywiście z winy serwera, tak więc myślę, że automatyczny restart np. co 3/4 dni rozwiąże problem ścinek/lagów;

vip.png.77c781b334a7f1d946478025cd185ee2.png

• Like 1

• Administrator
Administrator

#ODŚWIEŻAM 

Proszę o wypowiedzi kolejnych osób, a tym bardziej administracji. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.