Jump to content

Cześć Graczu! Zachęcamy do rejestracji na MyBans.PL!

Sign in to follow this  
fragowskyy

Kilka propozycji dot. forum

Recommended Posts

Serdecznie Witam.

Chciałbym zaproponować kilka rzeczy mające na celu usprawnić forum oraz poruszanie się po nim.

#1 Oznaczanie

Na Chatbox nie zawsze da się oznaczyć osobę do której kieruje się daną wypowiedź. Po kliknięciu w nick danej osoby, przekopiuje się jedynie jej Nazwa z Małpeczką z przodu, lecz nie ma oznaczenia, przez co, ów osoba może przeoczyć wiadomość;

#2 Spis Adminów

Proponuję założyć dział/temat, gdzie byliby wypisani wszyscy Admini z danych serwerów wraz z kontaktem do nich, w celu szybszego wyeliminowania problemu z serwera. Myślę, że użytkownikom spodobała by się ów opcja :);

#3 Podsumowanie Miesiąca

Ciekawą sprawą byłby co miesięczny post podsumowujący miesiąc. Na pewno są dane ilu nowych użytkowników zarejestrowało się na forum, ilu gości odwiedziło stronę, ile zostało napisanych postów, tematów, wiadomości na Chatbox, czy też ilu graczy pojawiło się na serwerze! Myślę, że ciekawą opcją byłoby takie podsumowanie miesiąca 🙂 Może damy się wykazać nowemu modowi? @ Fresh  Podejmujesz wyzwanie? Jak się zapatrujecie?

#4 Zmiana moda z serwera Only AWP na coś innego

Zauważyłem, że od ponad 15 dni na serwerze nie było więcej osób niż 2, a w odległej historii również nie znalazłem dnia gdzie byłoby powyżej 12 osób, tak więc coś jest na rzeczy. Proponuję zmianę moda na coś ciekawego. Do końca nie mam pewności jaki mod można byłoby wybrać, ale wy może coś zaproponujecie? Piszcie poniżej. Może będą jakieś ciekawe wypowiedzi 🙂

Jak mi się coś przypomni, bądź coś zauważę/usłyszę od kogoś, edytuję post i dopiszę kolejną propozycję. Na ten moment to wszystko co nawinęło mi się do głowy, w celu polepszenia sieci!

png-forum-2.png.b47ad65b47be1c4a0a9837d4aaf2c4a0.png

• Like 1

oczywiście postaram się to ogarnąć, spis adminów zaczołem robić dziś w nocy i postaram się skończyć 

🖤💜🖤💜🖤💜🖤💜🖤💜🖤💜🖤  FRESH 🖤💜🖤💜🖤💜🖤💜🖤💜🖤💜🖤

itachi-uchiha-mangekyou-sharingan-gif-2.gif.6290497b4e8a392f44fa737da2ee6248.gif

Z chęcią pomogę @ Fresh 'owi w oprawie graficznej takiego podsumowania ^^

Spis adminów zdecydowanie na plus. Będzie to bardzo funkcjonalne. 

Co do oznaczenia to chyba nie zauważyłam takiej przypadłości błędu.  Ale warto to zweryfikować 

1 nie jest to wbudowane w aplikacjie i jej autor nie chce tego zrobić.

2. @ Fresh  już to zrobił

3.  Do przemyślenia

4. Nie ma sensu, gdyż taki mod serwer'a jest opcjonalny