Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Witaj na Mybans.PL Mybans Bo liczy się czysta Gra!!

Zarejestruj się aby mieć pełny dostęp do forum !!

Złóż Podanie !

Jeśli myślisz że masz szanse.

Recommended Posts

Dzień dobry, zostałem zbanowany na Podserwerze Only mirage podczas gry z kumplem, kumpel powiedzial ze za multihacks, lecz ja wcale nie cheatowalem, na serwerze gram juz dość długo i nie wiem, co takiego zrobiłem ze dostałem bana, prosze o odbanowanie.

Pozdrawiam

Drogi graczu. Zostałeś zbanowany za używanie wspomagaczy. Zostałeś zbanowany ponieważ nasz antycheat stwierdził że używasz takowych cheatów. Dla mnie ban jest słuszny. Ostateczną decyzje podejmie wyższa ranga w administracji.

Mapa: de_mirage

Data i godzina zdarzenia: 03.10.2020 11.53

Link do bana: https://mybans.pl/sourcebans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:447676339&advType=steamid&Submit

Zostałem zbanowany przez antycheata na mybans podserwer only mirage, gralem na tym serwie dobre kilka miesiecy, i wszystko bylo okej, w momencie bana, rozgrzewalem sie z kumplami 

przez turniejowym, Byłem po stronie antyterrorystów i poszedłem na b na stracie rundy, muj teammate rzucił mołotova tak, zeby terroryci nie mogli wejść na b, a ja zaczołem scanowac apartamenty przez znane kazdemu drewniane okno. po skonczonym full auto poszedłem rzucić swojego mołotowa, lecz nie zdażyłem, dostałem bana, muj kumpel powiedział, ze za multicheats, chce sie odwołac od bana, gdyż nie cheatowałem

Pozdrawiam

• Junior Administrator

Obejrzałem całe demko od początku do końca i nic ciekawego nie zobaczyłem ,żadnego Multi Hacka ,a sugerowanie się wgranym AntiCheatem na serwerze do niczego dobrego nie prowadzi ,ponieważ AntiCheat nie zawsze wyłapuje właściwie np: gracz mający wysoki ping wyłapywany jest pod speed hacka ,a banowanie bez sprawdzenia  nie ma najmniejszego sensu ,bo wiem że tego nie zrobiłeś, tylko dałeś bana z automatu ,a drugą kwestią pech chciał  ,że na demku widoczne jest twoje nadużywanie admina w kwestii np; dawanie grawitacji graczom ,zamrażanie ich i pewnie dałbyś sobie opcje noclipa ,której nie mogłeś znaleźć ,dlatego zostajesz zdegradowany . 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.