Jump to content
Cześć Graczu! Zachęcamy do rejestracji na Mybans.PL!
4Fun

[ZAAKCEPTOWANE]Podanie o Admina [4Fun] PanTadeusz :D

Recommended Posts

» Minimum 16 lat. +

» Minimum 10 godzin spędzonych na serwerze. +

» Posiadanie  mikrofonu. +

» Brak jakichkolwiek kar na forum / innych naszych serwerach. +

» Znajomość komend admina oraz posługiwanie się menu admina. +

» Dobry kontakt z graczami oraz administracją. +

» Składka. -

1. Nick na serwerze: PanTadeusz
2. Wiek:16
4. Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak i korzystam z niego dość regularnie, głównie w celu wprowadzenia fajnej atmosfery. Co oczywiście nie wiąże się z psuciem rozgrywki. Np. gadanie podczas gdy ktoś gra 1v1
5. Znajomość SourceModa (1/10): 6.5 jeśli trzeba to się douczę ale myślę że to na tą chwilę wystarczy.
7. Dlaczego Ty?: Jestem aktywny, odpowiedzialny, kiedy trzeba poważny i stanowczy, potrafię zdobyć szacunek nawet u starszych dzięki czemu mam dobry kontakt z innymi na serwerze. Mam teraz dużo wolnego czasu. Grałem na tym serwerze jeszcze za czasu gdy jeszcze należał do MFa i mam do niego duży sentyment. Znam się na czitach byłem w UBt na kilku sieciach no i oglądałem Detektywa Izaka xD. Staram się aby w mojej drużynie wszyscy odnosili się do siebie z szacunkiem i grali głownie 4Fun. Często gram w porach nocnych 
8. Ile jesteś w stanie dziennie poświęcać czasu na serwerze?: Od 1-3 godzin dziennie  w tygodniu po 3-5 godzin w weekendy. 
9. Składka (SmS/Przelew/inne): Niestety nie ale myślę że skoro i tak będę kupował VIPa to wszystko się wyrówna. 
10. Kontakt: FB, Steam, GG, Forum.

Widywałem Cię na serwerze, wiek jest okej. VIP przyjemny to miło kupować :P doświadczenie ważna sprawa i tutaj tez plus a na koniec utrzymywanie szacunku +

Jestem na Tak

• Like 1

Jestem na TAK 

+/- wiek

+doświadczenie

+ aktywność 

• Like 1

Jestem na TAK

• Like 1

Widze cie czesto na serwerze, jesteś ogarnięty, wnioskując po zachowaniu na serwerze. Source mod jest łatwy wiec szybko ogarniesz. 

Jestem na TAK. 

• Like 1

Myśle że można ci dać admina na kres próbny :) zobaczymy czy się sprawdzisz :).jestem na TAK

• Like 1

Twoje podanie zostało zaakceptowane zgłoś się na ts w celu finalizacji 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.