Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Witaj na Mybans.PL Mybans Bo liczy się czysta Gra!!

Zarejestruj się aby mieć pełny dostęp do forum !!

Złóż Podanie !

Jeśli myślisz że masz szanse.

Recommended Posts

Imię: Mateusz 
Kontakt: Steam, discord.
Staż w sieci: 5 miesięcy 

1. Co Cię skłoniło do napisania podania?
Skłoniła mnie chęć pomocy w forum, ponieważ zostało tylko dwóch administratorów i przydałby się ktoś do pomocy. 

2. Kilka słów o sobie. Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz?
Nazywam się Mateusz i mam 15 lat aktualnie uczęszczam do szkoły elektrycznej o profliu chłodnictwo i klimatyzacje w Bydgoszczy. Interesuję się elektryką i od niedawna coś próbuję w skryptowaniu dokładniej "JavaScript".

3. Jakie zmiany na forum i w jego regulaminie jesteś w stanie zaproponować?

Co do regulaminu nie mam nic do zaproponowania, lecz jeśli tylko coś mi przyjdzie na myśl od razu poinformuję odpowiednie osoby. Co do forum dodałbym możliwość napisania podania o Opiekuna Serwera, ponieważ przydałaby się taka osoba, która często bywałaby na danym serwerze i opiekowała się serwerem jak i administracją. Oczywiście osoba, która chciałaby kandydować na takie stanowisko musiałaby mieć długi staż na forum i posiadać administratora serwera, na którym chce zostać opiekunem.

4. Jakie są Twoje szczególne wyróżnienia i osiągnięcia w sieci?

Największym osiągnięciem jest dostanie się do Administracji na serwerze Only mirage, gdzie staram się wykonywać moje obowiązki w 100%.

5. Ile godzin dziennie jesteś w stanie poświecić na zajmowanie się forum?

Od 2 do 4 godzin.

6. Czy jesteś w stanie płacić składkę na sieć?

Jak będzie trzeba to oczywiście

❤️🖤❤️🖤❤️🖤❤️🖤 SevoX  ❤️🖤 ❤️🖤 ❤️🖤 ❤️🖤

podmHY3Hg

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.