Jump to content
Cześć Graczu! Zachęcamy do rejestracji na Mybans.PL!
Sign in to follow this  
ByczoFernando

[ODRZUCONE]Podanie ByczoFernando

Recommended Posts

Posted (edited)
1. Nick na serwerze: ByczoFernando
2. Wiek : 22 lata 
3. Link do twojego profilu steam: Srello94
4. Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
5. Znajomość SourceModa (1/10): 5/10
6. Link do GameTracker:   https://www.gametracker.com/player/ByczoFernando/145.239.236.193:27165/
7. Dlaczego Ty?: posiadam duże  doświadczenie oraz przebywam dużo na serwerze. Gracze mnnie znają . 
8. Ile jesteś w stanie dziennie poświęcać czasu na serwerze?:  2 godzinki dziennie minimum.
9. Składka (SmS/Przelew/inne): sms
10. Kontakt: Srello94 steam , TS3 
Edited by ByczoFernando

Posted (edited)

Jaki wiek ? Z tym dużym bywaniem na serwerze bym polemizował bo nie widziałem Ciebie chyba ani razu

Edited by мαттισνѕку

Na obecną chwilę jestem na nie,ponieważ na serwerze grasz od tygodnia przegrane masz tylko 10h ,podanie napisane byle jak . 

W dniu 18.05.2019 o 14:44, мαттισνѕку napisał:

Jaki wiek ? Z tym dużym bywaniem na serwerze bym polemizował bo nie widziałem Ciebie chyba ani razu

Przepraszam, zapomniałem dopisać. Mam 22 lata 🙂 / Szczerze mówiąc ja Ciebie też nie widziałem lecz możesz zapytać innych graczy czy mnie znają. Pozdrawiam 

W dniu 18.05.2019 o 15:13, AndrE napisał:

Na obecną chwilę jestem na nie,ponieważ na serwerze grasz od tygodnia przegrane masz tylko 10h ,podanie napisane byle jak . 

czyli 2 godziny dziennie to jest mało ? Coż więcej mógłbym napisać w tym podaniu ? Pozdrawiam

Na tą chwilę jestem na nie. Widuje cię na serwerze jednak trochę za mało godzin masz na nim spędzonych, pograj jeszcze trochę 😄

Również chwilowo na Nie, gdyż masz za mało godzin przegranych, ale znany nam jesteś. Pograj i złóż podanie jeszcze raz 🙂

NIE 

zamykam

Twoje podanie zostało odrzucone.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.