Jump to content
Cześć Graczu! Zachęcamy do rejestracji na Mybans.PL!
Sign in to follow this  
ByczoFernando

Europejski pojedynek o finał DreamHack Masters Dallas – FaZe kontra ENCE!

Recommended Posts

allu-ENCE.jpg?resize=890,606&ssl=1

 

Powoli zbliżamy się do końca DreamHack Masters Dallas. Nadszedł czas na półfinały, a w nich zobaczymy FaZe kontra ENCE, oraz Liquid z FURIA. 

 

Półfinały rozpoczną się od starcia Liquid kontra FURIA. Amerykanie z północy radzą sobie póki co bez zarzutu, wygrywając z Lucid Dream, North i na końcu z FaZe. W świetnej formie jest Russel “Twistzz” Van Dulken, który był bohaterem meczu ćwierćfinałowego. FURIA z kolei to miła niespodzianka tego turnieju. Po ciężkim meczu zakończonym porażką z ENCE nie ma już śladu. Brazylijczycy oczyścili umysł i roznieśli Vitality dwa razy 16:8. Dla zawodników z Kraju Kawy jest to pierwszy tak mocno obsadzony LAN, na którym dochodzą do strefy medalowej. Brak doświadczenia może okazać się kluczowy w starciu z tak potężnym rywalem jakim jest Liquid. Druga drużyna na świecie bardzo rzadko przegrywa pojedynki BO3, ponadto wygląda na to, że Amerykanie z północnej półkuli mają ochotę na ostateczny triumf na DH. Pikanterii dodaje fakt, że obie drużyny jeszcze ze sobą nie zagrały. Może być to ciekawy pojedynek, jednak nikogo nie zdziwiłaby dominacja Liquid i szybka egzekucja na niedoświadczonych Brazylijczykach.

Liquid – FURIA – 21:00 


Drugi pojedynek wydaje się ciekawszy z polskiego punktu widzenia. Obejrzymy bowiem w nim FaZe z Filipem “NEO” Kubskim w składzie, które zmierzy się z ENCE. Fiński skład jak na razie jest niepokonany na tym turnieju, nie miał jednak okazji zmierzyć się z drużynami z pierwszej dziesiątki rankingu HLTV. Europejski mix z kolei poza potknięciem z Liquid również nie ma sobie nic do zarzucenia i dotychczas pewnie wygrywał swoje mecze. Jest to z pewnością spory plus dla NEO, który gra w nowym zespole dopiero od kilkunastu dni, a już dochodzi z nim do czołowych lokat na prestiżowym turnieju. ENCE lubi w ostatnim czasie grę na LANie, widać że zawodnicy ze Skandynawii dobrze się czują, gdy grają pod presją oraz mają bezpośredni kontakt ze swoimi fanami. FaZe z kolei dalej ma nad sobą “parasol ochronny” ze względu na zmiany personalne i z pewnością nikt nie oczekuje, że wyniki przyjdą natychmiast. Mimo to wydaje się, że półfinał DreamHack Masters Dallas to już całkiem spore osiągnięcie. Czy FaZe kontynuuje swoją kampanię i zagra jutro w finale? Według bukmacherów nie, ci jednogłośnie wskazują na ENCE. Na wynik jednak musimy poczekać co najmniej jeszcze parę godzin.

FaZe – ENCE – 00:50

 

źródło: izaktv.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.